Login mediator

Aanpassingen NMv-website

De afgelopen weken hebben wij aanpassingen aan onze website gedaan. Ook de komende maanden worden er nog wat veranderingen doorgevoerd. Soms gaat het om kleine wijzigingen (zoals verwijzingen en het inkorten van teksten), maar ook om aanpassingen in de structuur met als doel informatie sneller en makkelijker vindbaar te maken. We doen dat niet voor onszelf maar juist voor (potentiële) leden. Daarom nodigen we alle leden uit om ons feedback te geven. Want alleen dan weten we of we ons doel bereiken, namelijk het visitekaartje zijn voor het vak mediation en voor aangesloten mediators. We horen graag van u via info@mediatorsvereniging.nl.

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.