Login mediator

Beleidskader herstelrechtvoorzieningen strafproces

Met het beleidskader wordt de inzet van herstelrecht gedurende het strafproces nader geduid. De in de vervolgaanpak benoemde maatregelen dienen ertoe die inzet verder te bevorderen. De NMv was betrokken bij de totstandkoming van dit beleidskader en heeft zich ingezet voor mediation en herstelrecht in brede zin. Deze erkenning van het belang en de inbedding van de herstelrechtvoorziening is een belangrijke pijler voor een betere en duurzame vorm van conflictoplossing binnen het strafrecht.

Klik hier om de kamerbrief en de bijlagen in te zien.

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.