Login mediator

Bijdrage NMv aan onderzoek naar mediation bij de overheid

Het NMv-bestuur heeft op verzoek van de Vereniging Mediators bij de Overheid (VMO) besloten om een financiële bijdrage van € 1.000,- te geven aan een door de VMO in gang gezet marktonderzoek naar mediation bij de overheid. Eerder droeg de MfN al bij aan dit onderzoek. Het marktonderzoek wordt uitgevoerd door de Hogeschool Arnhem Nijmegen (HAN).

Het bestuur is van mening dat dit onderzoek van groot belang is. Niet alleen voor de overheidsmediators binnen de NMv, maar voor de hele beroepsgroep en wel met name vanwege de positieve uitstraling die mediation in opdracht van en bij de overheid heeft op het hele beroepsveld.

Onze eenmalige en bijzondere bijdrage is bedoeld om de verbreiding van de resultaten van dit onderzoek te bevorderen. Concreet betaalt de NMv mee aan een professionele videopresentatie van het onderzoek.

Zodra de publicatie en film gereed zijn, vindt u deze op onze website.

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.