Login mediator

Brief aan minister inzake structurele financiering mediation in strafzaken

Het bestuur van de Vereniging van Mediators in Strafzaken (VMSZ) heeft in samenwerking met de Nederlandse Mediatorsvereniging (NMv), Stichting Mens en Strafrecht, Restorative Justice Nederland (RJN) en de Mediatorsfederatie Nederland (MfN) op donderdag 24 november jongstleden een brief gestuurd aan de minister voor Rechtsbescherming, Sander Dekker. In deze brief verzoeken de gezamenlijke organisaties de minister om Mediation in strafzaken alsnog op te nemen in de begroting en deze van een structurele financiering te voorzien.

Download hier de brief aan de minister.

 

 

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.