Login mediator

En de MediationAward 2013 gaat naar…

Tijdens het Mediationcongres 2013 op 15 november aanstaande in het Media Plaza in Utrecht wordt voor de tweede keer de MediationAward uitgereikt. De award is een initiatief van de Federatie van Nederlandse mediatorsverenigingen.

Grensverleggend

De MediationAward 2013 gaat naar een organisatie of een persoon die in 2013 een bijzondere bijdrage heeft geleverd aan mediation, de uitoefening of de promotie ervan, en hierdoor grenzen heeft verlegd. Ook valt te denken aan de bevordering van interdisciplinaire samenwerking binnen de Federatie of letterlijk de samenwerking over grenzen heen.

Nomineren

Wilt u in aanmerking komen voor de MediationAward 2013? Of kent u iemand of een organisatie die deze prijs verdient? Aarzel dan niet en ga naar www.mediationcongres.nl. Nomineren kan tot 30 september aanstaande.

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.