Login mediator

U heeft gekozen: Hans Fibbe nieuwe bestuurssecretaris NMv

De afgelopen weken heeft de NMv voor de tweede keer verkiezingen gehouden voor een nieuwe bestuurssecretaris. U heeft uw stem duidelijk kenbaar gemaakt. Het bestuur van de NMv heet Hans Fibbe van harte welkom als secretaris voor het bestuur van de NMv.

Uitslag verkiezing

Foto_Hans_Fibbe

Hans Fibbe

U heeft met meerderheid van stemmen gekozen voor Hans Fibbe als de nieuwe secretaris voor het bestuur van de NMv. Hans gaat het bestuur van de NMv na de zomer versterken.
In totaal zijn 249 stemmen uitgebracht en tweederde deel daarvan koos voor Hans. Het bestuur is erg tevreden over de betrokkenheid van haar leden. Tijdens de ALV op 8 november aanstaande wordt Hans officieel benoemd tot bestuurslid van de NMv. Hij zal zich dan kort nog een keer aan u voorstellen.

Het bestuur feliciteert Hans van harte met zijn nieuwe functie en kijkt uit naar een vruchtbare en plezierige samenwerking.

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.