Login mediator

Gezocht: nieuwe collega’s in bestuur NMv

Vanwege het naderende einde van de tweede termijn van onze huidige penningmeester Arie Nennie ontstaat er per januari 2018 een vacature voor de functie van penningmeester in het bestuur van de NMv. Daarnaast is het bestuur, in verband met het vertrek van Sandra Ploeg eind 2016, op zoek naar een algemeen bestuurslid. Bent u die betrokken mediator die het vak een warm hart toedraagt, graag in gesprek gaat met collega-mediators over de kwaliteit van ons vak en heeft u ook bestuurlijke ervaring? Bekijk dan onderstaande vacatures.

 

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.