Login mediator

Helma Faber – intervisiegroep Gelderland

Introductie

Helma Faber is een ervaren trainer en mediator. Zij beschikt over jarenlange ervaring in het begeleiden van intervisiegroepen. Door haar trainersvak kan Helma Faber met zeer verschillende intervisie-methodes uit de voeten. Ook verzint zij nieuwe werkvormen of past zij een trainingswerkvorm zo aan dat deze toepasbaar wordt in intervisie. Zowel nieuwe gevormde groepen of bestaande groepen die een nieuwe impuls willen hebben kunnen bij haar terecht.

Achtergrond

  • Aantal jaren ervaring als professioneel facilitator: 35
  • Genoten opleiding tot facilitator:
  • MfN-registermediator: Ja
  • Aantal jaren ervaring als MfN-registermediator:
  • Vergoeding per jaar: € 210,- voor 3 bijeenkomsten

Contactgegevens

 

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.