Login mediator

Jolanda Elferink nieuwe Social Mediator

Sinds februari 2018 is NMv-lid Jolanda Elferink dé online-ambassadeur voor mediation in Nederland. Als Social Mediator heeft zij het stokje overgenomen van voorganger en initiatiefnemer Tabitha van den Berg.

Jolanda: “Met het twitteraccount van @ActiveMediator stuur ik regelmatig Twitter-berichten om de mogelijkheden van mediation onder de aandacht te brengen in allerlei sectoren en bij allerlei doelgroepen. Zo probeer ik samen met de andere ambassadeurs van de NMv mediation nog meer op de kaart te zetten, zodat meer mensen (waaronder verwijzers) in Nederland die een conflict hebben aan mediation denken. Ik ben zelf arbeidsmediator en ik begeleid daarnaast ook samenwerkingsprocessen met allerlei groepen, bijvoorbeeld in teams, bij veranderingen in organisaties of bij omgaan met diversiteit. Ik schrijf hierover ook blogs en artikelen. Ik heb veel zin om dit jaar aan de slag te zijn als Social Mediator!”

Volg, like en deel

Volg de Social Mediator op Twitter via @ActiveMediator en like en deel de berichten!

 

 

 

 

 

 

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.