Login mediator

Meer aandacht voor mediation in regeerakkoord Rutte III

Goed nieuws voor mediation! Het nieuwe kabinet is zich er van bewust is dat juridische procedures complex zijn en niet altijd voldoen aan het oplossen van problemen. In het regeerakkoord is te lezen dat er meer ruimte komt voor experimenten met eenvoudige procedures die partijen bij elkaar brengen en conflicten niet op de spits drijven. Daarnaast wordt de mogelijkheid onderzocht om buitenrechtelijke geschillenbeslechting zoals mediation uit te breiden. En er wordt bezien of herstelrecht een prominentere rol kan krijgen.

 

 

 

 

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.