Login mediator

Nieuwe ledenbijeenkomst 21 januari 2019

Speciaal voor onze nieuwe leden (lid geworden na 1 januari 2019) organiseren wij voorafgaand aan de nieuwjaarsbijeenkomst van 10.00 uur tot 12.30 uur een kennismakingsbijeenkomst. Deze vindt ook plaats bij Green Village in Nieuwegein.

Het programma is als volgt:

10.00 uur            Ontvangst met koffie en thee
10.30 uur            De rol van de NMv vertrouwenspersoon Paul Wijntje
11.00 uur            ‘Netwerken in mediatorland’ door Sandra Ploeg, mediator en organisatieadviseur
12.30 uur            Afsluiting

Locatie
Green Village
Blokhoeve 7
3438 LC Nieuwegein

Zowel per auto als OV is de locatie gemakkelijk te bereiken. Vanaf Utrecht Centraal Station kunt u tram 60 of 61 nemen. U stapt na 13 minuten bij halte Zuilenstein uit. Vanaf daar is het nog 3 minuten lopen. Green Village heeft een eigen (gratis) parkeerterrein.

Bent u er ook bij?

Klik hier voor meer informatie en aanmelden.

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.