Login mediator

NMv herdenkt Eberhard van der Laan

Een bijzonder warm, authentiek, daadkrachtig en eigenzinnig mens is overleden. Eberhard van der Laan, burgemeester van Amsterdam. De winnaar van de eerste NMv-Mediation Impact Award. Hij wist tegenstellingen te verbinden en op een integere wijze, met humor en oprechte betrokkenheid gepolariseerd debat om te buigen tot dialoog. Een voorbeeld hoe we in Nederland met elkaar in gesprek kunnen komen over waar het ons echt om gaat, in plaats van tegen of over elkaar te praten en te oordelen. Hij was een mediator in hart en nieren. Een groot rolmodel voor ons als beroepsgroep. We zullen hem missen.

 

 

 

 

 

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.