Login mediator

PE-carrousel workshop nr. 2

Trematiek

Voor wie?

Iedereen die in een begeleidende rol (coach, mediator, adviseur) gesprekken voert met cliënten over geldzaken in het algemeen en alimentatie in het bijzonder.

Doel workshop

Aan het einde van deze workshop kunt u in de taal die u het beste past het onderwerp alimentatie zo bespreken dat de kansen op een constructief gesprek optimaal zijn.

Workshopbegeleider

Rik Smit werkt sinds 1999 samen met Greet Vernooij in de maatschap Smit Vernooij c.s. – een praktijk voor financiële planning en mediation. Hij schreef in 2005 het boek ‘Financieel fit, nooit meer wakker liggen van geldzaken‘ en schreef hij recent samen met advocate Wills Langedijk het boek ‘De betere grijze scheiding, uit elkaar na je vijftigste’. Rik stelt zich tot doel te achterhalen hoe hij het onderwerp geld optimaal bespreekbaar krijgt in zijn gesprekken met cliënten. Zijn motto: door je te verdiepen in de relatie die mensen persoonlijk en samen tot geld hebben, verhoog je de kansen op een constructief gesprek.

Aanmelden is niet meer mogelijk

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.