Login mediator

Tijdschrift Conflicthantering in teken van Modellen

Cover_TC

Tijdschrift Conflichthantering nummer 5 gaat over Modellen. Zo beschrijft Bert van Dijk hoe je de Roos van Leary bij conflicten kunt inzetten, laat Carla Goosen zien wat de transactionele analyse kan betekenen voor het proces van mediation en kunt u lezen hoe met de escalatietrap van Glasl bepaald kan worden hoe ver partijen zijn verwikkeld in een conflict. Dit en andere artikelen kunt u lezen in het Tijdschrift Conflicthantering dat deze maand verschijnt.

Verder o.a. in dit nummer:
  • De systeemtheoretische benadering in mediation door Joep Choy
  • Interview Marion Uitslag – ‘Je moet eerst van het conflict gaan houden’
  • Column Maurits Barendrecht– Geschiloplossing heeft standaarden en protocollen nodig
  • Het MediationWheel en andere cirkels door Jacques de Waart
  • Deep Democracy: alles, echt alles zeggen door Wanda Everts
  • Teamrollen volgens Belbin door Monique van de Griendt
  • Pauze met Brinkbalk door Martin Brink
  • Conflicten als micro-ontstekingen in levende systemen door Paul Kloosterboer

Tijdschrift Conflicthantering ook online

Alle artikelen in TC kunt u ook online lezen.Via het onderdeel ‘login mediator’ rechts boven in op de homepage komt u als lid op het besloten ledengedeelte van onze website. Onder het tabje Inspiratie > Bibliotheek > Tijdschrift Conflicthantering staat de link naar de website van het tijdschrift. U bent dan meteen ook ingelogd op Tijdschriftconflicthantering.nl.

Volg Tijdschrift Conflicthantering op Twitter

Volg nu ook het kersverse Twitteraccount van het Tijdschrift Conflicthantering met het laatste nieuws voor en over mediation in Nederland via @TCMediationblad.

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.