Login mediator

Tijdschrift Conflicthantering

Als NMv-lid ontvangt u zes keer per jaar het Tijdschrift Conflicthantering (TC). TC is een uitgave van de NMv en wordt uitgegeven door Sdu Uitgevers.

Redactie

Folkert Jensma (hoofdredacteur)
Janny Dierx
Lenka Hora Adema
Petra JonkerS (redactiesecretaris)
Kim van Erp
Aai Schaberg
Fred Schonewille
Judith Stoop

Tijdschrift Conflicthantering ook online

Bent u lid van de NMv dan kunt u alle artikelen in TC ook online lezen op het besloten ledengedeelte (onder het kopje ‘bibliotheek’) van onze website. U bent dan meteen ook ingelogd op de website Tijdschriftconflicthantering.nl.

Suggesties?

De NMv heeft haar eigen vaste pagina waarin onder andere initiatieven van individuele leden, regionale/sectorale verenigingen of andere aan mediation gerelateerde organisaties een platform hebben. Heeft u tips en/of suggesties voor deze pagina, stuur dan een bericht aan info@mediatorsvereniging.nl

 

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.