Login mediator

Tijdschrift Conflicthantering nr. 1, 2018

Thema: Ruzie in de familie

Begin maart verschijnt Tijdschrift Conflicthantering. Het eerste nummer van dit jaar is gewijd aan het thema ‘Ruzie in de familie’. In dit nummer een interview met familie- en psychotherapeute Else-Marie van den Eerenbeemt. In haar visie kunnen relaties tussen ouders en kinderen en tussen broers en zussen niet verbroken worden maar allen onderbroken. Daarnaast een bijdrage van contextueel therapeut Jaap van der Meiden over hoe wetmatigheden in familieruzies ontstaan en de oorzaak zijn van conflicten.

Verder in dit nummer:

  • de systematische kijk op familieruzie door Barbara Hoogenboom
  • luisteren naar de stem van het kind door Marion van Dam
  • familieconflicten door Fred Schonewille
  • familiemediation als alternatief voor hulpverlening
  • mediation in kinderontvoeringszaken door Kristy Wehrung en Annette Olland
  • de strijd tegen de vechtscheiding door Ido Weijers
  • voorbeelden van kindbrieven door Villa Pinedo

De redactie wenst u alvast veel leesplezier.

Tijdschrift Conflicthantering ook online

Alle artikelen in TC kunt u ook online lezen. Via het onderdeel ‘login mediator’ rechts boven in op de homepage komt u als lid op het besloten ledengedeelte van onze website. Onder het tabje Inspiratie > Bibliotheek > Tijdschrift Conflicthantering staat de link naar de website van het tijdschrift. U bent dan meteen ook ingelogd op Tijdschriftconflicthantering.nl.

Volg Tijdschrift Conflicthantering op Twitter

Volg ook het Twitteraccount van het Tijdschrift Conflicthantering met het laatste nieuws voor en over mediation in Nederland via @TCMediationblad.

 

 

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.