Login mediator

Tijdschrift Conflicthantering nr. 2 in teken van ‘Disruption’

Het tweede nummer van Tijdschrift Conflicthantering (TC) dit jaar, dat een dezer dagen verschijnt, staat in het teken van Disruption. In dit nummer onder andere een interview met de vegetarische slager Jaap Kortweg. Zijn missie-het dier uit de voedselketen halen- kan als disruptief worden beschouwd. Koen Frenken komt met een definitie en een raamwerk van de deeleconomie en bespreekt de conflictpunten bij verschillende vormen van de deeleconomie. En een artikel van Digna de Bruin en Wendy Pekelharing waarin de voordelen van een nieuwe manier van contracten, ‘conscious contract’ wordt besproken.

 Verder in TC nummer 2:Cover_TC_nr2

  • De mediation van: De harde landing van een mediation in een strafzaak (Janny Dierx en Bas Delleman)
  • A multi-faceted role for mediators in civil and commercial disputes (Barney Jordaan)
  • Hoe de ontwikkeling van mediation past in een algemeen tendens (Antoine Hol)
  • ‘Disprutive innovation’ en vertrouwen (Pauline Voortman)
  • Interview Joseph Folger: ‘met twintig jaar kennis en ervaring terug naar de basis’ (Anja Bekink en Elise Terpstra)
  • Column: Meer maatwerk met Legal Tech (Jelle van Veenen)
  • Rubriek Gehoorde Klachten
  • Column: Kop (Cristel van de Ven)
  • Tuchtrechtspraak door Aai Schaberg

Tijdschrift Conflicthantering ook online

Alle artikelen in TC kunt u ook online lezen. Via het onderdeel ‘login mediator’ rechts boven in op de homepage komt u als lid op het besloten ledengedeelte van onze website. Onder het tabje Inspiratie > Bibliotheek > Tijdschrift Conflicthantering staat de link naar de website van het tijdschrift. U bent dan meteen ook ingelogd op Tijdschriftconflicthantering.nl.

Volg Tijdschrift Conflicthantering op Twitter

Volg ook het Twitteraccount van het Tijdschrift Conflicthantering met het laatste nieuws voor en over mediation in Nederland via @TCMediationblad.

 

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.