Login mediator

Tijdschrift Conflicthantering nr. 3 in teken van taal en conflict

Cover_TC_nr_3

Aankomend nummer van Tijdschrift Conflicthantering gaat over taal en taalgebruik. Taalkundige Simo Goddijn laat zien dat abstracte en dubbelzinnige formuleringen gemakkelijk tot conflicten kunnen leiden.  Jaap van Ginneken beschrijft dat mensen in verschillende woorden- en beeldenwerelden leven, die bovendien verschillen tussen landen en culturen. Dit verklaart veel van de conflicten tussen ‘Oost’ en ‘West’. Martijn van Waveren legt uit hoe Miltontaalpatronen tot het gereedschap van de bemiddelaar kunnen horen. Geert Tomlow heeft de meningen van advocaten over mediation gepeild. Dit en andere artikelen kunt u lezen in het Tijdschrift Conflicthantering dat deze maand verschijnt.

Verder o.a. in dit nummer:

  • Interview Felix Rottenberg – “Ik ben nooit neutraal, maar kan wel objectiveren”
  • Column Alex Brenninkmeijer– De macht van taal
  • Leila Jafar– De taal is de spiegel van de cultuur
  • Arno Akkermans– En , heeft u al claim ingediend voor schadevergoeding?
Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.