Login mediator

Tijdschrift Conflicthantering nr. 4 in teken van gezondheidszorg

Tijdschrift Conflicthantering nummer 4, dat onlangs is verschenen, staat in het teken van gezondheidszorg. In dit nummer laat Birgitte van den Heuvel-Stoop zien waarom conflicten in de gezondheidszorg uitstekend door mediation opgelost kunnen worden. Daarnaast een interview met Han Noten, voorzitter Transitiecommissie Sociaal Domein, over de veranderende definitie van zorg en een ander beeld op wat nodig is voor mensen om fatsoenlijk te kunnen leven. En Ank van den Berg geeft met behulp van de systeem- en leefwereld van Habermas de zorg en de verzorgingsstaat een plek in de samenlevering.

Andere artikelen:

CoverTC4_2016

Tijdschrift Conflicthantering nummer 4 – 2016

 • Gehoord worden in de zorg door Corine Jansen
 • Geschillenbeslechtiging volgend de Wet kwaliteit klachten en geschillen zorg door Jaap Sijmons
 • Mediators in de gezonheidszorg aan het woord door Elise Terpstra
 • Medische missers en ‘de mediationmanier’ door Janny Dierx
 • KLM-praktijken in de operatiekamer door Paula Boshouwers
 • Kansen voor de interne mediator door Dina Helia van Zeben

Verder in dit nummer:

 • De mediation van
  De caucus: splijtzwam of opening naar succesvolle afronding? door Ferda van Benthem
 • Column
  Ongezond conflict door Christel van Ven
 • Gehoorde klachten
  Voor de rechtvaardigheid
 • Gepsychologiseer
  Het nut van een echt gesprek door Hugo Prein
 • Tuchtrechtspraak
  Beter in je vel zonder mediationreglement door Aai Schaberg

 

Tijdschrift Conflicthantering ook online

Alle artikelen in TC kunt u ook online lezen. Via het onderdeel ‘login mediator’ rechts boven in op de homepage komt u als lid op het besloten ledengedeelte van onze website. Onder het tabje Inspiratie > Bibliotheek > Tijdschrift Conflicthantering staat de link naar de website van het tijdschrift. U bent dan meteen ook ingelogd op Tijdschriftconflicthantering.nl.

Volg Tijdschrift Conflicthantering op Twitter

Volg ook het Twitteraccount van het Tijdschrift Conflicthantering met het laatste nieuws voor en over mediation in Nederland via @TCMediationblad.

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.