Login mediator

Tijdschrift Conflicthantering nummer 6, 2015

Het nieuwe nummer van Tijdschrift Conflicthantering (TC), dat op de laatste dag van dit jaar verschijnt, gaat over Europa. Zo laten Manon Schonewille en Peter Kamminga aan de hand van een casus zien met welke uitdagingen je te maken krijgt wanneer je medieert tussen verschillende culturen en rechtsgebieden. Is er een artikel over wat we kunnen leren uit zestig jaar ervaring met Europese controverses. En kunt u onder andere lezen over de ontwikkeling van diplomatische onderhandeling en haar uitdagingen.

Verder in TC nummer 6:Cover_TC

  • De Europese Unie als methode van conflictoplossing (door Alex Brenninkmeijer)
  • Hoe de internationale vluchtelingencrisis in ieder buurt een oplossing zoekt (door Corinne Arnold, Lenka Hora Adema en Frederique van Zomeren)
  • Geen dilemma – het mag gewoon niet (door Antoinetta Pinkster)
  • Ervaringen van de Business Mediation Competition (door Linda Reijerkerk)
  • Alle gedragsregels geschonden (door Aai Schaberg)
  • Column: Festival Europa (door Christel van de Ven)
  • Gehoorde klachten: Kindermishandeling
  • De mediation van: Hoe het soms anders is dan het lijkt (door Tabitha van den Berg)

Tijdschrift Conflicthantering ook online

Alle artikelen in TC kunt u ook online lezen.Via het onderdeel ‘login mediator’ rechts boven in op de homepage komt u als lid op het besloten ledengedeelte van onze website. Onder het tabje Inspiratie > Bibliotheek > Tijdschrift Conflicthantering staat de link naar de website van het tijdschrift. U bent dan meteen ook ingelogd op Tijdschriftconflicthantering.nl.

Volg Tijdschrift Conflicthantering op Twitter

Volg nu ook het kersverse Twitteraccount van het Tijdschrift Conflicthantering met het laatste nieuws voor en over mediation in Nederland via @TCMediationblad.

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.