Login mediator

Video’s maken voor je bedrijf, dat kun je gewoon zélf!

De Videovakvrouw

De Videovakvrouw is Elisabeth Griffioen. Ze geeft ondernemers les in zakelijk effectief vloggen. Ze leerde het vak als regisseur en cameravrouw bij de landelijke televisie en past wat ze leerde over wat kijkers graag zien toe op het zakelijk gebruiken van video en videomarketing. Op haar website vindt u filmpjes en blogs met nuttige tips over video en marketing.

NMv-leden kunnen met 10% korting deelnemen aan haar workshops. Voor meer informatie kunt u haar website bezoeken.

 

 

 

 

 

 

 

 

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.