Login mediator

Workshop ‘Co-mediation binnen mediation in strafrecht’

Mediation in het strafrecht is in Nederland een jonge discipline. Echter, deze discipline groeit snel door het toenemend aantal mediators dat de opleiding mediation in strafrecht heeft gevolgd en de uitbreiding van de pilot ‘Mediation in strafzaken’ van zes naar elf arrondissementen. Co-mediation is vanaf het begin van de pilot verankerd in de werkwijze. Is er iets als onderlinge chemie bij co-mediations in strafzaken? Wat zijn de kansen en de aandachtspunten voor co-mediations bij mediations in strafzaken? Dient co-mediation verankerd te blijven in de werkwijze? De workshop biedt, ingezoomd op de impact van co-mediations, een inkijk in de wereld van mediations in strafzaken.

Workshopbegeleider

Ali al Hadaui (1975) van Koek en Ei Mediation stond aan de wieg van mediation in strafzaken bij enkele rechtbanken. Met ruim 60 mediations in strafzaken, waarvan 26 als co-mediator, weet hij zijn ervaringen in korte anekdotes te delen met belangstellenden.

 

<< Terug naar programma en aanmelden Intervisie- en Co-mediationmarkt

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.