Login mediator

Workshop Multimethodisch mediaten (door Martin Brink)

Hoe zijn de verschillende scholen van mediation met elkaar in vereniging te brengen? In welke mate is de mediator verantwoordelijk/aansprakelijk voor de uitkomst/het resultaat van de mediation? Wat mag er nu wel en niet?  Waar dient de mediator ter voorkoming van aansprakelijkheid op te letten? Zou u opnieuw slagen voor het rij-examen, en voor het assessment?

Workshopleider

Martin Brink is mediator sinds 2002. Advocaat bij Van Benthem & Keulen N.V. te Utrecht en raadsheer plaatsvervanger in het Gerechtshof te ’s-Gravenhage. Hij bekleedt verschillende bestuursfuncties en publiceert regelmatig over mediation. Hij is gecertificeerd mediator volgens het MfN, IMI en CEDR. Hij heeft onderzoek gedaan naar de vraag hoe in mediation om te gaan met materiedeskundigheid en schreef over dat onderwerp in 2012 het boek (Business) Mediation en Materiedeskundigheid.

 

 

 

 

 

 

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.