Login mediator

Workshop ‘Professionele begeleiding bij intervisie’

De workshop ‘Professionele begeleiding bij intervisie’ wordt verzorgd door Julia Gerlach.

Julia Gerlach (Jules & Co) heeft -in diverse rollen- bij financiële instellingen gewerkt. Zij is bij veel reorganisaties en cultuurveranderingen betrokken geweest tot 2016.

Na het behalen van haar diploma begeleidingskunde (2011) heeft zij zowel binnen-als buiten de bank met deze kennis in haar rugzak haar functies uitgeoefend en bij de Hanzehogeschool aan studenten Supervisie, (vorm van begeleidingskunde) gegeven. In deze verschillende werelden ervaart zij dat men elkaar broodnodig heeft. Vanaf 2016 heeft zij een eigen praktijk als Begeleidingskundige/Familie/Arbeidsmediator (ADR-register) en is Consulent voor het HBDI. U kunt haar kennen van de workshops “Brainwave” die zij geeft.

Zie ook: https://www.julesenco.com

<< Terug naar programma en aanmelden Intervisie- en Co-mediationmarkt

 

Interessant? Deel via social media!
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Een moment geduld alstublieft, het zoeken kan enige tijd duren.