Digitaal te procederen in gemeenschappelijke verzoeken tot echtscheidingen

Digitaal te procederen in gemeenschappelijke verzoeken tot echtscheidingen

Door NMv Redactie

  • 5 min. leestijd
Voor advocaten is het vanaf vandaag mogelijk om digitaal te procederen in gemeenschappelijke verzoeken tot echtscheidingen via het beveiligde webportaal ‘Mijn Rechtspraak’.

Dit kan vanaf vandaag bij alle rechtbanken. Om te zorgen dat het digitaal indienen soepel verloopt voor u en ons, vraagt de Rechtspraak u om verzoeken alleen in te dienen bij de voor u gebruikelijke rechtbank.

Het indienen van een gemeenschappelijk verzoek tot echtscheiding kan eenvoudig via het webportaal ‘Mijn Rechtspraak’. Daarmee wordt de toegang tot de Rechtspraak eenvoudiger gemaakt voor procespartijen. Advocaten loggen in via ‘Mijn Rechtspraak’ met de Advocatenpas (app). Wilt u meer weten over digitaal procederen? Bekijk dan de veelgestelde vragen over digitaal procederen bij de Rechtspraak.

 

Lees hier meer over op de website rechtspraak.nl 

Op de hoogte blijven?

Meld je aan voor de nieuwsbrief!

newsletter image