Jaarverslag NMv 2023

Jaarverslag NMv 2023

Door NMv Redactie

  • 2 min. leestijd
Het jaarverslag 2023 van de Nederlandse Mediatorsvereniging (NMv) is beschikbaar voor leden op hun officiële website. Het verslag biedt een uitgebreid overzicht van de activiteiten en prestaties van de vereniging in het afgelopen jaar.

Het jaarverslag 2023 van de Nederlandse Mediatorsvereniging (NMv) is beschikbaar voor leden op hun officiële website. Het jaarverslag biedt een overzicht van de activiteiten  van de vereniging in het afgelopen jaar en een beknopt financieel overzicht .

Als u nog geen lid bent, overweegt u wellicht om lid te worden om toegang te krijgen tot dit en andere bronnen die de NMv aanbiedt, zoals het Tijdschrift Conflicthantering en diverse gratis webinars.

Wil je lid worden meld je dan aan op Aanmelden als lid

Op de hoogte blijven?

Meld je aan voor de nieuwsbrief!

newsletter image