Mediation komt in het bestuursrecht

Mediation komt in het bestuursrecht

Door Gjalt Schippers

  • 10 min. leestijd
Mediation is de afgelopen jaren, naast rechtspraak, een staande en gewaardeerde praktijk geworden. De noodzaak en urgentie voor een brede inbedding in het systeem van rechtsbescherming ziet de wetgever inmiddels ook: een meer responsieve overheid die oog heeft voor de menselijke maat......

Seinen op groen en grote urgentie om aan de slag te gaan

Mediation is de afgelopen jaren, naast rechtspraak, een staande en gewaardeerde praktijk geworden. De noodzaak en urgentie voor een brede inbedding in het systeem van rechtsbescherming ziet de wetgever inmiddels ook: een meer responsieve overheid die oog heeft voor de menselijke maat. Hoog tijd voor de gemeentelijke afdelingen in het sociaal domein om aan de slag te gaan met mediation………

Op de hoogte blijven?

Meld je aan voor de nieuwsbrief!

newsletter image