Wist je dat?

Wist je dat?

Door Gjalt Schippers

  • 2 min. leestijd
In de nieuwsbrief van juli 2023 vertelden we dat NMv lid Nina Tillema ons wees op een fout op de site van de rijksoverheid.
full image

In de nieuwsbrief van juli 2023 vertelden we dat NMv lid Nina Tillema ons wees op een fout op de site van de rijksoverheid.

Als hulpzoekenden de checklist invullen dan krijgen ze aan het einde een overzicht van de belangrijkste zaken die geregeld moeten worden.  Hoewel in de suggesties wel een advocaat wordt genoemd ontbreekt een mediator. NMv bestuurslid Gjalt Schippers heeft toentertijd bij de betrokken partijen aan de bel getrokken. Lees hier het vervolg.

Nadat Gjalt Schippers de betreffende contactpersonen, die op het Ministerie van Justitie beleidsmatig met mediation bezig zijn, hierover heeft benaderd kreeg hij per omgaande een bericht terug. Ze gaven aan dat het signaal is doorgezet naar de afdeling Communicatie die dit onder haar beheer heeft. Ze vragen begrip voor enige vertraging in de verwerking ivm de vakantieperiode.

Na een check bleek de aanpassing nog niet te zijn doorgevoerd. Gjalt Schippers heeft na de vakantieperiode opnieuw contact gezocht met zijn contactpersoon bij de Ministerie. De contactpersoon komt er zo snel mogelijk op terug. Wordt vervolgd.

Op de hoogte blijven?

Meld je aan voor de nieuwsbrief!

newsletter image